Produkt dnia
weber.tec 901 grunt bitumiczny 30L !
weber.tec 901 grunt bitumiczny 30L !
249,00 zł
szt
Mieszalnia farb i tynków 24h Zapraszamy do korzystania z naszej mieszalni farb i tynków. Uzyskamy każdy z 1000 kolorów w ciągu 24 godzin. Oferujemy farby i tynki firm: Ceresit, Weber, Kabe, Termoorganika. W celu zapewnienia najwyższej jakości koloru współpracujemy z profesjonalnymi laboratoriami producentów

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
32 730 33 33

AMERISTONE T 204 Amazon tynk mozaikowy 22kg

Dostępność: wysyłka na zamówienie
Cena: 488,19 zł 488.19
ilość opak.
Zyskujesz 8 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Opis produktu

Wyprawa tynkarska Ameristone T to mieszanina naturalnych kruszyw różnego kształtu i koloru dających efekt naturalnego kamienia. Kruszywo zatopione jest w spoiwie na bazie 100% polimeru akrylu, dzięki czemu tynk odznacza się wyjątkową trwałością.

Zużycie

Orientacyjne zużycie:

3,0 – 3,5 kg/m2

Norma zużycia została ustalona przez autoryzowanego wykonawcę. Rzeczywiste zużycie w dużej mierze zależy od rodzaju powierzchni, jej przygotowania, techniki nakładania i doświadczenia wykonawcy.

Przygotowanie podłoża

Powierzchnia powinna być gładka, czysta, sucha, dobrze związana, wolna od nalotów, wykwitów, tłustych plam i innych środków utrudniających aplikację masy Ameristone T. W celu umożliwienia właściwej aplikacji, niezbędne jest pomalowanie podłoża środkiem Color Prime S w odpowiednio dobranym kolorze, zgodnie z kartą techniczną produktu.

Wskazówki wykonawcze

Bezpośrednio przed użyciem masę tynkarską należy dokładnie wymieszać przy użyciu czystego mieszadła wolnoobrotowego ze stali nierdzewnej (400-500 obr/min). Czas mieszania 1-1,5 minuty.

Aplikacja powinna być wykonana przez autoryzowanego wykonawcę.                                                                                                                                                                                                                                        Tynk należy aplikować w dwóch etapach:                                                                                                                                                                                                                                                                                         - w pierwszym etapie należy nałożyć warstwę tynku grubości 2-3 mm za pomocą pacy metalowej                                                                                                                                                                                                      - następnie zatrzeć przy pomocy pacy plastikowej                                                                                                                                                                                                                                                                    Łączna grubość powłoki powinna wynosić 2-3 mm. Dla zwiększenia odporności na warunki atmosferyczne, po całkowitym wyschnięciu, powierzchnię tynku można zabezpieczyć dodatkowo środkiem uszczelniającym Seal Clear. Aplikacja masy tynkarskiej na jednolitej powierzchni musi być wykonywana w sposób ciągły (bez przerw). Czas schnięcia około 24 godzin w temperaturze +20˚C i przy wilgotności względnej 55%. W niższych temperaturach i przy wyższej wilgotności względnej czas schnięcia ulega wydłużeniu.

Dane techniczne

Objętość 0,0350
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl